• |
ide | kryesore

Arratisja spektakolare e të riut nga gjykata, pezullohen dy punonjës të burgjeve (Emrat)

Lajme, Të fundit

Një ditë pas arratisjes spektakolare nga Gjykata e Vlorës, e të riut Mikel Kasa, kanë nisur hetimet  për punonjësit e burgjeve.

Mësohet se gjatë mbrëmjes së djeshme, janë ndaluar dy punonjës të burgjeve, të cilët kishin përgjegjësinë për shtetasin e arratisur.


 Bëhet me dije se  dy punonjësit e ndaluar janë Gjolek Hodaj dhe Granit  Zani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu