• |
ide | kryesore

Emina Cunmal sjell në jetë vajzën e dytë

Paparazzi, Slider

Emina Çunmulaj na ka informuar për ecurinë e shtatzënisë së saj nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale..

Madje në media u aludua se ajo ishte në pritje të binjakëve, dhe vetë modelja u përpoq që ta mbante të fshehtë gjininë e foshnjës, por tashmë çdo gjë u zbulua. Vetëm pak më parë Emina ka publikuar një foto në Instagram ku ka dhënë lajmin se ka sjellë në jetë vajzën e saj të dytë.


“Who run the world ?!! GIRLS!!! !!!!! Mirëseerdhe vogëlushe Mia Soraya Nazarian. Mami & Babi & Ella Faria të duan”- ka shkruajtur Emina përbri fotos me vogëlushen dhe bashkëshortin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.