• |
ide | kryesore

Humbet në skenë varsja 169 mijë dollarëshe e Ariana Grande

Paparazzi, Slider
auto_ariana-grande-crying-manchester-11496816009-1.jpg

Ariana Grande ka emocionuar publikun në “Billboard Music Awards” me performancën e saj të “No Tears Left to Cry” edhe pse askush nuk e ka vënë re incidentin që i ndodhi në skenë.


Këngëtarja 24-vjeçare gjatë kërcimit ka humbur varësen e saj me diamantë 45 karatë me vlerë 169 mijë dollarë. E gjithë skuadra e saj kanë rrethuar skenën dhe u vunë në kërkim të bizhuterisë së shtrenjtë para se dikush ta vidhte.


Fatmirësisht për Ariana-n varësja e gjet në një cep të skenës jo shumë larg saj dhe i është dorëzuar menjëherë nga trupërojet e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu