• |
ide | kryesore

Një foto që Blerina Gjylameti nuk do donte kurrësesi ti’a shikonin

Paparazzi, Slider

Sot deputetja e PS-së për Tiranën Blerina Gjylamenti, ka qenë në një tur llogaridhënieje në njësinë nr 8 në Tiranë përkrah kryebashkiakut Veliaj. Por në fotot që bashkia e Tiranës ka shpërndarë për këtë evenient ajo duket tejet larg imazhit të saj të përhershëm dhe elegant dhe joshës. Nuk dihet nëse ky është faji i këndit të fotografisë, i dëshirës për tu veshur “casual” apo i ndonjë kile me tepër që ka vënë rilindasja. Por një gjë është e sigurtë, ajo nuk do donte ta shikonin kështu.


©Lapsi.al


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu