• |
ide | kryesore

Pak kohë pas ndarjes, Ariana shfaqet me të dashurin e ri

Paparazzi, Slider

Pak ditë pas ndarjes nga ish – i dashuri i saj Mac Miller, këngëtarja e njohur Ariana Grande duket se është e gjitha kokë e këmbë në një tjetër marrëdhënie.


Bëhet fjalë për yllin e “Saturday Night Live”, Pete Davidson, i cili është së fundmi në një romancë me këngëtaren amerikane. Miqtë pranë çiftit kanë treguar se të dy, pas një sërë takimesh me njëri-tjetrin kanë bërë tatuazhe simbolike dhe të njejta me njëri-tjetrin.


Sipas të njejtave burime, të dy të rinjtë kanë përfunduar proçesin e daljave dhe tashmë i janë dedikuar njëri tjetrit me kohë të plotë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu