• |
ide | kryesore

Rikthehet në “Youtube” madama e Mozzik

Paparazzi, Slider

Pas largimit nga studioja muzikore On Record, Mozzik publikoi klipin e parë që u prit mjaft mirë dhe madje arriti deri në 7 mln klikime në Youtube.


Kënga “Madam” me një klip mjaft atraktiv, ku shfaqej reperi me të dashurën, rrëmbeu zemrat e adhuruesve pas një mungese të tij në tregun muzikor.


Por shumë shpejt On Records ndërpreu suksesin e jashtëzakonshëm të kësaj kënge duke e fshirë nga Youtube, për të drejtat e autorësisë.

Reperi shqiptar me sa duket e ka gjetur një zgjidhje dhe kënga është rikthyer në kanalin e tij në Youtube.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu