• |
ide | kryesore

Stresi gjobitet pas ngjarjes me Leonard Bombaj

Paparazzi, Slider

Rreth një vit më parë reperi i njohur Stresi i hodhi një kovë me ujë regjisorit Leonard Bombaj dhe e quajti “pedofil” në një aktivitet që mbahej në Tiranë.

Pas këtij gjesti Bombaj ka bërë kallzim në polici dhe materialet ju dërguan prokurorisë. Por kur menduam se kjo ngjarje ishte harruar, gjykata dënon Stresin me 70 mijë lekë gjobë e mbi të rëndojnë akuzat e fyerjes dhe shpifjes.Sipas gjykatës reperi ka 6 muaj kohë për të shlyer gjobën e vendosur.


Rikujtojmë  se konflikti mes tyre ka filluar vite më parë, kur Stresi akuzonte Bombaj se kishte përdhunuar aktoren Ajsi Xhaxhaj, e cila ka qenë pjesë e “Kripmjaltëzave”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.