• |
ide | kryesore

VIDEO/ Del kënga zyrtare e Botërorit “Rusi 2018” ku këndon Era Istrefi

Sport

Siç dihet këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të performojë këngën zyrtare të Kampionatit Botëror që fillon në Rusi në qershor. Kënga titullohet “Live it up”.


Versionin e plotë audio mund ta dëgjoni ose shkarkoni duke klikuar KETU.


Eshtë publikuar një pjesë e këngës në You Tube e cila është një bashkëpunim me aktorin Will Smith dhe Nicky Jam. 

https://www.youtube.com/watch?v=gX6pNNHX4ns


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *