• |
ide | kryesore

Harvey Weinstein i dorëzohet policisë

Paparazzi, Slider

Producenti i njohur hollywoodian, i cili u bë i njohur pë skandalet seksuale, nga të cilat u “ndez” një industri e tërë tashmë do t’i dorëzohet policisë.


Sipas mediave amerikane, Harvey Weinstein shumë shpejt do t’i dorëzohet policisë nju jorkeze për shkak të akuzave për përdhunim dhe sulm seksual.


Edhe pse ka mohuar që ka pasur me dikë marrëdhënie pa pëlqimin e palës tjetër.

Harvey nuk është i vetmi i akuzuar për ngacmime dhe sulme seksuale pasi edhe emra të njohur si Morgan Freeman janë vënë në qendër të akuzave.

Sipas Neë York Times, Weinstein do të përballet me akuzat e aktores Lucia Evans.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu