• |
ide | kryesore

Jona Spahiu tregon për dasmën dhe gjininë e bebit

Paparazzi, Slider

Jona Spahiu është në muajt e parë të shtatzënisë, ndërkohë që po përgatitet për ceremoninë e dasmës me partnerin e saj Frenkli. Çifti do të bëjë një dasmë private më 10 qershor, në një prej hoteleve më luksozë në kryeqytet.


Ditën e sotme qarkulloi lajmi se ajo është në pritje të një djali, dhe burime të sigurta shumë të afërta me çiftin, konfirmuan për Bordo se kjo është  e vërtetë. Shumë shpejt Jona dhe Frenkli do të bëhen prindër të djali, të cilën prezantuesja e Digitalb ka vendosur ta lindë në Amerikë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu