• |
ide | kryesore

Mbretëresha Elizabeth i vendos kushtet Meghan-it

Paparazzi, Slider

Ditëve të fundit në media është folur shumë për dasmën ,mbretërore të Princ Harry dhe Meghan Markle që u zhvillua të shtunën e kaluar.

Meghan mori statusin si Dukesha e Sussex, por pas kësaj mbretëresha Elizabeth ka një kërkesë të veçantë për të. Ajo kërkoi që nusja e re e familjes ti ushtrohet një kursi për të mësuar sjelljet që duhet të ketë një pjestar i familjes mbretërore.


Këtë gjë Mbretëresha ja ka caktuar ndihmëses së saj më besnike, e cila do ti mësojë Meghanit për 6 muaj rregullat e familjes mbretërore

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.