• |
ide | kryesore

Ndryshimi i Johnny Depp nuk është pritur mirë nga fansat

Paparazzi, Slider

Johnny Depp, i cili për vite me radhë kishte pamje të mrekullueshme dhe me stilin e rastësishëm, bënte për vete zonjat në mbarë botën, ka vendosur të ndryshojè pak stilin e flokëve.


Johnny Dep mund të mburret me projektin e ri muzikor, të cilin e solli në bashkëpunimi me rok grupin “Hollywood Vampires”.


Aktori, më i njohur për flokët e gjatë dhe pak të çrregulluar, ka ndryshuar imazh.

Gjatë performancës në një koncert në Amerikë, një tifoz i aktorit të famshëm bëri një fotografi që shpejt u gjend në rrjetet sociale dhe filloi të rritet në mënyrë virale.

Natyrisht, kishte shumë komente dhe shumë njerëz theksuan se me vështirë e kanë njohur atë dhe se nuk po iu pëlqen frizura e re.

“Çfarë keni bërë, Johnny?” “Sa më shpejt kthejeni atë imazh. Kjo nuk po ju shfaq të ëmbël”, ishin vetëm disa nga mesazhet që i janë dërguar aktorit 54-vjeçar.

Canada the other night

A post shared by Johnny Depp (@johnnydeppofficial) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu