• |
ide | kryesore

Nicky Minaj konfirmon lidhjen me Eminem

Paparazzi, Slider

Po takohesh me Eminem?”, e pyet një fanse Nicki Minaj në Twitter, e 35-vjeçarja nuk hezitoi që ta konfirmonte marrëdhënien e saj të re duke u përgjigjur “Po”.


Reperja e famshme Nicki Minaj ka konfirmuar spekulimet se ajo ka filluar një romancë me Eminem. Këtë e ka bërë teksa ka postuar në rrjetin social “Twitter” këngën e re me Big Bang, 2Chainz dhe Big Sean.


Ndërsa para pak muajsh Nicki Minaj ka qenë në lidhje me reperin Nas, por gjithçka ka marrë fund dhe arsyet nuk janë të qarta. Tani mbetet për tu parë nëse ajo është në lidhje me Eminem dhe si ka nisur romanca.

Nicki përmend Eminemin në këngën e fundit, “Big Bank”, bashkëpunim me YG, 2 Chainz dhe Big Sean, kur thotë: “Uh oh/Back again/Back to back Maybach, stack the M’s/Told em’ I met Slim Shady, bag the M/Once he go black, he’ll be back again”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu