• |
ide | kryesore

Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani shihen sëbashku në koncertin e Notis

Paparazzi, Slider

Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, kjo për shkak të famës dhe kuriozitetit që e ka shoqëruar gjithmonë këngëtaren bukuroshe Çiljeta .
Këngëtarja Çiljeta dhe portieri Alban Hoxha janë bashkë. Çifti janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.
Dy të dashuruarit janë kapur në koncertin e Notis Sfakianakis.
Ata ishin ulur së bashku dhe duket se tashmë lidhja e tyre është zyrtare.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu