• |
ide | kryesore

FOTO/ Portieri i Liverpool urrehet nga meshkujt, por bën “namin” me femrat

Sport

Portieri i Liverpool, Loris Karius u kthye në një emër të urryer për shumë nga tifozët pas finales së Champions League ku ai bëri të paktën 2 gabime trashanike. Ishin të shumta kritikat e tifozëve ndaj tij që në disa raste arritën deri në kërcënime.


Ajo që nuk dihej është se Karius është një “Don Zhuan” i vërtetë në jetën private. Fiksimi i tij janë modelet. Aktualisht gjermani është i lidhur me Ianthe Rose, top modele britanike, mjaft e ndjekur në Instagram. Por në të kaluarën, Karius ka qenë i lidhur edhe me Pamela Reif dhe Annelie Alpert, edhe ato bionde me linja që të lënë pa frymë. ©LAPSI.al


Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Ianthe Rose Pamela Reif Pamela Reif Pamela Reif Pamela Reif Pamela Reif Pamela Reif Pamela Reif Pamela Reif Pamela Reif Pamela Reif Annelie Alpert Annelie Alpert Annelie Alpert Annelie Alpert Annelie Alpert Annelie Alpert Annelie Alpert Annelie Alpert Annelie Alpert Annelie Alpert

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.