• |
ide | kryesore

Elhaida Dani tregon lidhjen e dashurisë me këngëtarin shqiptar

Paparazzi, Slider

Elhaida Dani është kujdesur që ta mbajë sa më të fshehtë jetën e saj private dhe madje nuk preferon të flasë për të.

Por mesa duket i dashuri i saj nuk ka bërë të njëjtën gjë.

Elhaida Dani është në një lidhje me Branimir Agovi. Fillimisht me Branimirin jemi njohur shumë vite më parë, teksa ai ishte konkurrent në “Star Academy” dhe tashmë ai është pjesë e Operas së Vjenës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu