• |
ide | kryesore

Priyanka Chopra shfaqet me të dashurin 10 vite më të ri se vetja

Paparazzi, Slider

Çiftet që kanë diferencë të madhe moshe mes partnerëve nuk janë diçka e panjohur në Hollywood… një nga rastet është edhe JLo apo Madonna.


Së fundmi, burime të ndryshme për US Magazine  kanë treguar se këngëtari i ri Nick Jonas, njëkohësisht edhe ish-pjesëtar i grupit Jonas Brothar është në një lidhje me aktoren e njohur, Priyanka Chopra. Fillimisht, thashethemet nisën kur të dy u panë duka kaluar kohë bashkë në “Memorial Day” dhe më pas u panë në koncertin “Beauty and the Beast Live” në Hollywood, në 25 maj. Më pas, Nick dhe Priyanka u panë në ndeshjen e basketbollit të Dodgers në Los Angeles ndërkohë në një intervistë për Jimmy Kimmel, e pyetur për një lidhje të mundshme mes të dyve aktorja u skuq dhe refuzoi të fliste.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu