• |
ide | kryesore

Aktorët që kanë rënë me të vërtetë në dashuri me njëri-tjetrin në film

F1, Paparazzi, Slider, Stil
Bright Side ka zgjedhur një sërë filmash ku aktorët kanë pasur role si çift, por kanë qenë shumë të sinqertë, pasi edhe në të vërtetë kishin rënë në dashuri.
1. Në filmin “Gigli”, viti 2003 
Ricki (Jennifer Lopez), një vrasëse çmendet për një djalë karizmatik me emrin Larry (Ben Affleck). Kur pajtoheshin me rolin, Jennifer e dinte se, ashtu si karakteri i saj do të binte plotësisht në dashuri me këtë djalë të Aktorët, sipas intv.al  filluan një marrëdhënie romantike gjatë filmit.
2. “Vicky Cristina Barcelona”, viti  2008
Në film, Penélope Cruz dhe Javier Bardem luajtën një çift të pazakontë. Temperamenti i nxehtë spanjoll i personazheve ishte i mbushur me pasion. Si përfundim, romanca e tyre solli një martesë të bukur në jetën e vërtetë.
3. “Cruel Intentions”, viti 1999
Ajo që ne zakonisht e quajmë kimi e dashurisë ka ndodhur me aktorët Reese Witherspoon dhe Ryan Phillippe, ndërsa ata punonin në këtë film.
4.”The Apartment” viti 1996
Gjatë xhirimeve, ndjenjat u shtuan  mes italianes, ikonës së bukurisë  Monica Bellucci dhe aktorit francez Vincent Cassel. Dashuria e këtij çifti ka  mbetur për shumë vite një nga më të bukurat në botën e kinematografisë.
5. “The Rum Diary”, viti  2010
Ditari Rum u bë i rëndësishëm në fatin e Johnny Depp. Ai dhe karakteri i tij i filmit) ra në dashuri me bjonden, Amber Heard. Pas xhirimeve, ai  i propozoi aktores së re, edhe pse Vanessa Paradis ishte duke pritur më kot propozimin e Johnny-t pas një marrëdhënieje 14-vjeçare.
6.“Mr. & Mrs. Smith”, viti 2005
A ia vlen të thuash diçka në këtë rast? Në këtë foto, ne shohim të preferuarin Brad Pitt dhe Angelina Jolie. Ata ranë në dashuri me njëri-tjetrin, duke sjellë divorcin e Brad Pitt me aktoren e njohur Jenifer Aniston.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu