• |
ide | kryesore

Hije skandali/ Policia mban në survejim 24 orë në 24 Lulzim Bashën dhe familjen e tij

Lajme, Të fundit
lulzim-basha.jpg

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, dhe familjarë të afërt të tij po mbahen në survejim nga segmente të Policisë Operacionale.

 


Burime të besueshme konfirmojnë për “Panorama” se çdo lëvizje e kreut të PD-së, Lulzim Basha, dhe familjarëve të afërt të tij, prej disa kohësh monitorohen 24 orë në 24 nga segmente të caktuara të Policisë Operacionale.

 

Survejimi i plotë i familjes Basha ka ardhur menjëherë pas denoncimit në media nga opozita i audiopërgjimit të vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

“Panorama” u interesua përmes burimeve të saj për të zbuluar arsyet e këtij survejimi të strukturave të Policisë së Shtetit ndaj kreut të opozitë shqiptare.

Sipas këtyre burimeve konfidenciale rezulton se brenda strukturave të Policisë nuk konfirmohet urdhëruesi i këtij survejimi./ Panorama

10 Comments

 1. Po cti mbash ne survejim ktij ky gjume fle gjithe diten sikur nuk e dim ne. Gjum ka fjetur ne ministri gjum ka fjetur ne bashki gjum fle edhe ne opozite.

  1. Ka filluar nxjerr lajme per veten ky me duket jo po me mbajn ne survejim jo po me pergjojn. Nje pyetje kam une, ta marim si te vertet kete gje. Pse ka frike Basha????!!!

   1. anita ty rames e balles – frroku ju jep palla ,meta ju jep ngjala
    xhelili ju qin,ndoka ju trafikon qenefet e grekut nga anita vlojn

  2. flori ne qenef negjmije behesh mut stalini si rama,e lere flori,juve droga ju ka ber trut mut derri,lesh negjmije ,paramendo flori i kerkuat ti e rama hajnit meta bllokun e i hengret ngjalen ne lalz metes e pallen monikut.bastard e kokpalar flori meta ju tha dhe ti si dhjerje rame i thithet ngjalen dhe e bet president.ama flori se jo mahi.

 2. Shiko se e ke te keqen nga brenda o Bashe se nuk i ka ikur akoma zakoni i vjeter kryetarit te partis tende, vdes ai per kto gjera survejime e pergjime.

 3. Bravo Flori,Anita,Baci dhe xx-man,si repart i gatshem per te bere cdo koment,qe ju kerkohet.Tani shkoni tek bosi ,te merrni shperblimet,qe ne partine e rilindjes,quhen “shperblimet e zagareve.

   1. xx-mut shko se rama po te pret ti lepin bythen pis te ber se sapo kish qen tek meta ne presidenc e kish marr nji doz te dyt ngjal lalzi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu