• |
ide | kryesore

Si u veshën të ftuarit në sfilatën ‘Class’të Alketës

F1, Paparazzi

 Është bërë e udhës tashme që për çdo vit, Alketa preferon të organizojë një sfilatë ndryshe. Këtë herë prioriteti ka qenë më së shumti tek fustanet e realizuara nga atelia e “Class”  në Shqipëri si dhe e veshjeve të eventeve për fëmijë. Të shumtë në numër kanë qenë edhe të pranishmit VIP të cilët janë kombinuar njësoj siç dhe e kërkonte ftesa, në të cilën specifikohej se ngjyrat me të cilat duhet të kombinoheshin të ftuarit ishin ngjyrat ‘pastel’, ‘e bardhë’ ose ‘e zezë’. Më poshtë po ju tregojmë disa nga kombinimet që kanë zgjedhur personazhet e ftuar në sfilatë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu