• |
ide | kryesore

(VIDEO) Aksident i rëndë në Milot, forca të shumta policie në vendngjarje

Lajme

Një aksident më pasoja të rënda ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor që të çon në Milot.


Sipas informacioneve paraprake, një makinë tip ‘Benz’ është përplasur me një ‘Volsvagen’.


Deri tani nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident, por sipas gazetës panorama, dëmet materiale në të dyja makinat janë të mëdha.

Forca të shumta policie dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje dhe si pasojë e aksidentit është bllokuar rruga.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.