• |
ide | kryesore

Foto nga vendngjarja/ Të rinjtë nga Lazarati përplasen me armë para policisë së Gjirokastrës

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë u raportua mbrëmjen e së mërkurës nga Gjirokastra. Pas një sherri mes dy të rinjve nga Lazariti në një nga lokalet e basteve pranë zyrave të Drejtorisë së Policisë, janë nxjerrë armët.

Lapsi.al mësohen se dy personat e plagosur janë Xhelo Gerveshi dhe Vullnet Buci. Pritet që Policia e Gjirokastrës të japë në vijim më shumë informacion rreth ngjarjes.


Fatmirësisht dy të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Ata janë dërguar për ndihmë në spitalin e qytetit. Motivet e ngjarjes nuk dihen ende.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu