• |
ide | kryesore

Kendall Jenner në lidhje me vëllain e motrave Hadid (FOTO)

Paparazzi, Slider

Mesa duket Kendall Jenner ka filluar një romancë të re dashurie. Së fundmi ajo është parë duke u puthur me 18 vjeçarin Anwar Hadid, i cili është vëllai i dyshes së modeleve Bella dhe Gigi Hadid.

Anwar dhe Kendall janë fotografuar duke u puthur në festën e CFDA në New York.Theksojmë faktin se Kendall ka një marrëdhënie shumë të mirë me motrat Hadid, por Gjithësesi nuk dihet ende sesi do e presë familja Hadid këtë lajm.

Image result for kendall jenner anwar hadid

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu