• |
ide | kryesore

54-vjeçari nga Mallakastra i jep fund jetës, gjendet i varur ditë më vonë

Lajme
vetevrasje.jpg

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një fshat të Mallakastrës, ku një 54-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin K.F. nga Ninshi, i cili është gjetur nga të afërmit disa ditë pasi kishte marrë aktin flijues.

Sipas njoftimit të policisë, grupet hetimore kanë arritur në përfundimin se 54-vjeçari kishte varur veten prej ditësh pasi kufoma ishte e dekompozuar.

1 Comment

  1. drogen qe mbollen ju morri tahiri,olsi e edvin rama ,geron e fatmut xhafa me lesh te jetoi.nuk ka mundur te ik azil dhe var veten,ai tjetri per nji gram kokain vrau bab e nen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu