• |
ide | kryesore

E njohur për skandale dhe sherre, vajza nga Elbasani shpallet Miss

Paparazzi, Slider

Trejsi Sejdini  është një vajzë 18 vjeçare nga qyteti i Elbasanit, emri i së cilës është lakuar shpesh për shkak të fotove provokuese dhe sherreve që ajo ka bërë nëpër clube dhe në qytetin e saj.

Video te ndryshme ku shfaqet duke u zene, sherre te shumta dhe fotot e nxehta nëpër vende të shtrenjta.Por mbrëmjen e djeshme, ajo ka marrë kurorën e Miss Universe Albania, dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në SHBA në kompeticionin ndërkombëtar të Miss Universe i cili transmetohet në FOX News.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu