• |
ide | kryesore

VIDEO/ Plas grushti mes krerëve të sindikatave në emision, shokohet gazetarja

Pikante

Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla, dy drejtues sindikatash, janë përplasur fizikisht, ndërsa ishin ftuar në një emision në televizionin Scan.


Nuk dihet arsyeja e sherrit, por në një moment, Fiqiri Xibri është ngritur i revoltuar dhe e ka goditur me grusht Nikollën.


Sherri me shkëmbime grushtat dhe shkelmash ka vijuar disa sekonda, dhe është dashur ndërhyrja e operatorëve për ndarjen e tyre, ndërkohë që drejtuesja e emisionit ka mbetur e shokuar.


1 Comment

  1. e pat dhjerjen e rames (RAMA ESHT DHJERJE stalini) SHOQEN XIBRI SI I BKEN TINES.xibri sindikalist si ti thuash frrokut zot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.