• |
ide | kryesore

Ramën e presin me protesta edhe në Fier (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Njësoj si në Lushnje edhe në Fier kryeministri Edi Rama është pritur me protesta nga simpatizantë të PD-së dhe forumit të saj rinor. Ata mbanin në duar pankarta kundër qeverisë dhe kryeministrit, të cilin e akuzojnë për lidhje me krimin dhe trafikun e drogës. Shihni videon që sjell Lapsi.al3 Comments

  1. Ky eshte fundi i politikes sepse nuk ka ide tjeter. PD vazhdon te shkoje edhe me poshte. Me ata njerez te korruptuar qe ka PD zor te quhet alternative. Boll te mendosh qe ka nje 21 Janar ne garderobe dhe te tjerat kuptohet lehte.

  2. Militantet e PD-errave duhet ta kuptojne me se fundi se partia e tyre antishqiptare po shkone cdo dite e me shume drejte degradimit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu