• |
ide | kryesore

Zëvëndësuesja e Marinës krah Manushit, moderatore e Topit

Paparazzi, Slider

Prej vitesh krah Edi Manushit në emisionin sportiv ka qenë moderatorja Marina Vjollca.


Ndërkohë pas largimit të saj në Tv Klan, tashmë është gjetur një zëvendësuese.


Në rrjetet sociale të faqes Top Channel është ndarë një video promocionale e emisionit ku duket dhe vajza sexy  që do të jetë krah Manushit.

Fjoralba Ponari, vajza me priofesion dentiste do të nisë këtë projekt te ri në ekran.Ponari u prezantua me publikun për herë të parë përmes muzikës, duke u paraqitur si konkurrente në ‘The Voice’ e më pas duke raportuar nga ‘Voice Room’ si prezantuese sezonin e kaluar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *