• |
ide | kryesore

Detajet/ Shqiptarin e gjetën të therur në stacionin e metrosë në Londër, policia nis hetimin

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Londër, ku viktimë ka mbetur një shqiptar. Sipas mediave në vend ai është gjetur i therur pranë një stacioni të një metroje. Bëhet me dije se viktima është identifikuar si Edmond Jonuzi, 35-vjeç me orgjinë shqiptare.


Shtetasi shqiptar 35-vjeçar u gjet i plagosur rëndë në Greens Lane pranë stacionit Turnpike Lane, në veri të Londrës, por më pas u konstatua se ai kishte vdekur nga plagët e marra. Policia ka nisur një hetim të gjerë për këtë ngjarje, por ende nuk asnjë arrestim.


Inspektori i Komandës së Policisë Metropolitane tha: “Kjo ishte një zonë e zënë, shumë pranë stacionit Tube Turnpike Lane. Do të ketë njerëz që panë ose dëgjuan diçka të dyshimtë që mund të na ndihmojnë të gjejmë kush e vrau Edmondin. Unë po bëj thirrje për ndonjë dëshmitar apo kujtdo që ka informacion për të thirrur sallën e incidentit në Hendon dhe të ndajë llogaritë e tyre dhe atë informacion me policinë”.1 Comment

  1. kur merresh me kokain,prostitucion si kryemuti i shqiptarve rama kjo te ndodh,qfare prisnit ti ndertoi si bythiri kristaq rama buste si stalinit shqiptarve kriminel ne londer e gjetiu.dy a tre shqiptar ne dit vriten ne qelsiristan nja 2 a tre tjer vetvriten,njejt ne perendim nja 3 a 4 vriten,nja pes vrajn grat e femijet e tyre e nja 20 ne dit burgose.ket ka kokaina e kanabisi pra frroket,ndoket,edvini,geroni,fatmiri,olsi,fatmut xhafa etj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *