• |
ide | kryesore

Publikohen fotot intime te Jay Z dhe Beyonce (FOTO)

Paparazzi, Slider

Janë një nga çiftet më në zë të showbizz-it dhe jo vetëm këngëtarë të njohur të skenave ndërkombëtare por edhe të suksesshëm në bizneset e tyre që kanë arritur të gjenerojnë miliona dollarë fitime.


Ndoshta të gjithë e vlerësuat faktin se edhe pse Jay-Z e kishte tradhtuar Beyoncen, dhe kjo e fundit e kishte falur, tashmë mesa duket raporti i dyshes vazhdon të jetë më së miri dhe këtë e tregojnë edhe disa foto të zbuluara së fundmi.Në momente intime dhe shumë pasion ndërmjet tyre, janë këto disa nga imazhet që janë siguruar për Beyoncen dhe Jay-Z.


 

dthw4_5.PNG

 

xtghw45.PNG

 

cgfhwe5_6.PNG

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu