• |
ide | kryesore

FOTO/ Surpriza e deputetëve për ditëlindjen e Bashës, Berisha i dhuroi…

Pikante

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha festoi ditëlindjen e 44-t këtë të martë. Kjo datë nuk është lënë mënjanë nga kolegët e tij në selinë blu.


Sapo ka mbërritur në seli, Basha është pritur nga një grup deputetësh bashkë me urimet dhe një tortë me simbolet dhe ngjyrën e PD-së. Mësohet se Basha ka marrë edhe një stilograf dhuratë nga ish-kryeministri Berisha. ©LAPSI.al


Image may contain: one or more people and people standing No automatic alt text available.

Një surprizë Bashes i kane bere edhe te rinjte e FRPD-se.

Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting Image may contain: text and food No automatic alt text available. Image may contain: 4 people, people smiling, people standing, crowd and outdoor Image may contain: 18 people, people smiling, people standing

 

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.