• |
ide | kryesore

Belen Rodriguez ndahet me pilotin, shihet në shoqërinë e ishit

Paparazzi, Slider

Duket se kohët e fundit Bellen është shumë e përqëndruar në punë por e pavendosur përsa i përket dashurisë . Ajo është kapur “mat” me ish bashkëshortin e saj Stefano De Martino dhe për këtë ajo është shprehur se : “ Ne e duam njëri-tjetrin ka një dashuri të madhe në mes dhe jemi të qetë. Por me Iannonen cfarë po bëhet? Edhe për këtë  Bellen e ka një përgjigje:

“Me Andrean po bëjmë një pauzë, dhe kemi marrë një pushim dhe jam e bindur se ia vlen”. Disa ditë më parë ajo dhe piloti i njohur ishin në një bar së bashku duke folur dhe duke biseduar e qeshur me njëri-tjetrin  e më pas ai e ka kaluar natën duke fjetur me të.

Belen megjithatë është shprehur se: ”Ky është një moment i veçantë në jetën time. Unë dua të punoj dhe ti dedikoj kohën time të limituar djalit tim Santiago. Pauzat janë të mira për të gjitha çiftet. Por nuk flitet për një rikthim me De Martinon pavarësisht të gjithave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu