• |
ide | kryesore

Pas 19-vitesh martesë Del Piero divorcohet

Paparazzi, Slider

Lajmi u publikua nga TgCom dhe revista Chi. Familja e Del Piero jeton në Los Angeles, por kur çifti kthehet në Itali Del Piero qëndron në Milano ndërsa Sonia shkon në Torino.

Sipas mediave futbollisti i famshëm dhe Sonia, motra e ish-sulmuesit Nikolla, nuk kanë publikuar një fotografi së bashku për dy vitet e fundit dhe nuk marrë pjesë në ngjarje publike së bashku gjatë kësaj periudhe.

Raortohet se marrëdhënia e tyre ka marrë fund për shkak të keqkuptimeve të shumta dhe dallimet midis tyre që nuk kanë qenë të lehta për tu zgjidhur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu