• |
ide | kryesore

Pas divorcit me Brad, gjykata i vendos rregulla Angelinës

Paparazzi, Slider

Ata të dy ishin një ndër çiftet më të dashur në Hollywood, por divorci nuk kurseu as martesën e tyre. Anxhelina Jolie dhe Brad Pitt firmosën divorcin para disa muajsh, por që proçeset vazhdojnë ende.

Në momentin kur ka firmosur aktores i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Brad Pit-in të shikojë fëmijët rregullisht derisa ajo të mbarojë xhirimet e filmit Maleficent 2 në Mbretërinë e Bashkuar këtë verë. Madje trupi gjykues në Los Angeles mendon se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain aq më mirë do jetë për zhvillimin e tyre. Është e domosdoshme për ta që të kenë një marrëdhënie të fortë dhe të shëndetshme me prindërit, ndaj edhe i rikujtojnë edhe njëherë kërkesën Angelina Jolie-së.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu