• |
ide | kryesore

Pas transformimeve në fytyrë, Meryem do të rikthehet si më parë

Paparazzi, Slider

34-vjeçarja, pak kohë më parë ndërhyri në fytyrë, në mollëza, në sy dhe në buzë, por nga transformimi, me sa duket, nuk mbeti e kënaqur.

Meryem Uzerli do të kthehet në gjendjen e saj natyrale. Pas shumë sulmeve që ka marrë jo vetëm nga fansat e saj në rrjetet sociale, por edhe nga producentët e ndryshëm. Kështu, aktorja ka vendosur të kthehet në normalitet, madje, siç shkruajnë mediat turke, Meryem Uzerli, këto ditë do të jetë në Stamboll për të takuar mjekun i cili do të ndërhyjë për t’ia kthyer fytyrën në gjendje natyrale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu