• |
ide | kryesore

Roza Lati,foto nudo për ditëlindje

Paparazzi, Slider

Roza ka realizuar një set fotografik tërësisht e zhveshur, pa asnjë rrobë në trup duke i mbuluar zonat intime me petale trendafilash. I gjithë vendi në të cilin Roza është shtrirë është dekoruar nga petale trëndafilash të kuq. Epo duket se moderatorja ka goditur në shenjë me këtë dhuratë që i ka bërë vetes, padiskutim një set që ka për të ngelur një kujtim në jetën e saj.

E vetmja gjë që Roza ka dashur të kombinojë me petalet janë buzët në ngjyrë të kuqe. Në pah del gjithashtu tatuazhi i ri që moderatorja ka bërë së fundmi në këmbën e saj të djathtë, një kalë që i zë një pjesë të konsiderueshme të kofshës.

1 Comment

  1. U bon dhe kto kopilet katunare per foto nudo!Ik vishu se na e shpife,njerez qe jetojn vetem per like dhe foto…injorante patetike

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu