• |
ide | kryesore

(VIDEO) Vlorë, arrestohet trafikanti i drogës dhe ‘i forti’ me armë zjarri

Lajme, Të fundit

Policia e Vlorës arrestoi një shtetas të shpallur në kërkim për kultivim droge dhe një tjetër për armëmbajtje pa leje.

Në pranga u vendos 29-vjeçari Rigert Memaj, i cili ishte dënuar me 3 vite e 4 muaj burg nga Gjykata e Vlorës më datë 25.09.2017, dhe Elton Gërdhuqi, 38 vjeç, të cilit në makinën luksoze Jaguar iu gjet një pistoletë.

Arrestimet u kryen në kuadër të operacionit të policisë së quajtur “Stroke”.

3 Comments

  1. ti qe perdor emrin rrejshem te ari vertet je krymb qenefi i rames ,je frroku,olsi a rama vet.kriminelet polic kapen nje cironk te radhes ,ushtar te geronit qe nuk e prek rama e xhafa.

  2. ari, ti je me germen “a” te vogel shtypi ndersa ai me germen “A” te madhe shtypi.
    Si me me t’a thone ty,…… ti je karuc i vogel si krymb muti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu