• |
ide | kryesore

Kate Upton: Pse jam zgjedhur femra me e bukur e vitit

Paparazzi, Slider

Kate Upton u përzgjodh si femra më seksi në botë nga Maxim dhe 26-vjeçarja tregoi hiret e saj në një seri fotosh shumë provokuese për këtë revistë.

26-vjeçarja ndriçoi në diellin e verës, në një set të realizuar në një ambient të shkretuar.

Titullin e femrës më seksi të vitit më parë e kanë fituar edhe Taylor Sëift dhe Miley Cyrus.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu