• |
ide | kryesore

Ngjarje e rëndë në Lushnje, familjarët gjejnë të varur në pemë vajzën 17-vjeçare

Lajme, Të fundit

Në orët e para të ditës së sotme një familje në Lushnje është tronditur nga një ngjarje e rëndë.


Rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë, Lushnje, ata kanë gjetur të vetëvarur në një peme në oborrin e shtëpisë vajzën T.G, 17 vjeçe.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu