• |
ide | kryesore

Turjan Hyska fillon në Klan,zë hapësirën televizive të Ermalit?

Paparazzi, Slider

Është folur shumë këto kohë lidhur me ndryshmet e mundshme që do të kenë televizionet shqiptare në programacion me nisjen e sezonit të ri në shtator. Një nga televizionet që po prodhon më shumë lajme lidhur me spostimet dhe ndryshimet e mundshme në programacion është pikërisht Tv Klan.

“Xing me Ermalin” mund të mos ketë më orarin “primetime” në orën 21:00 të shtunave, pasi një projket i ri do të zërë këtë fashë orari. “Apartamenti 2XL” që tashmë do të quhet “Duplex” dhe do të transmetohet çdo të shtunë në Tv Klan. “

 

1 Comment

  1. Po e late tv ne dore te ketyre ., Njeri me i paafte se tjetri. Keta u kapen pas tv sepse jane pa profesion. Si njeri si tjetri e kame gjetur kete province e nje matrapaz si frangaj e bejne qejf. Talent zero . Vetem ambicje prej mediokrish. Asnje tv ne bote nuk do ti qaste keta. Pa lidhje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu