• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni se si qëllohet me vezë Erion Veliaj para se të futet në takim me artistët

Lajme, Të fundit

Një incident ka ndodhur sot para fillimit të takimit të Veliajt me artistët.

Të rinjtë qëllojnë me veze Erion Veliajn në shenjë proteste kundër prishjes se Teatrit Kombëtar në favor të ngritjes së kullave të klientëve te Ramës dhe Veliajt.

 

6 Comments

  1. lapsi nga laps i fishtes u shenderrua ne byth te rames qe bushati e ka aq shum merak me meron,muq nanon,vasjarin,lubonjen,baton hagjiin,dy nazarkot,ilva tare,anila basha,dritan hogja i news 24,vangjeli,sokol palla,mingjozi,rakipi etj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu