• |
ide | kryesore

Këngëtarja qëllon fansin gjatë koncertit(Video)

Paparazzi, Slider

Gjatë një koncerti mund të ndodhin incidente nga më të ndryshmet, si ky i ndodhur së fundmi. Një djalë ka tentuar të tërheqë nga këmba këngëtaren Gebby Vesta e cila po performonte në një club nate në Indonezi. Djali, i cili kishte vajtur për ta dëgjuar bashkë me një grup shoqëror, dallohet një moment teksa vendos dorën tek këmba e saj. 32 vjeçarja përdori këpucën me takë për ta gjuajtur djalin në fjalë. Më pas bodyguardët u siguruan që ai të largohej nga klubi dhe Gebby të vazhdonte koncertin.


Veshja e rrobave sexy është pjesë e punës që bëj. Klubi i natës e pret këtë si pjesë të kontratës kur ata të punësojnë. Por kjo nuk do të thotë që njerëzit mund të prekin çfarëdo që dëshirojnë”, tha këngëtarja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu