• |
ide | kryesore

Skena të turpshme në TVSH, komentatori shfaqet me bluzën ku shkruhet: “Çfarë k*rin do?

Lajme, Të fundit

Televizioni Publik Shqiptar ka tejkaluar sonte cdo limit, duke transmetuar skena që s’kanë lidhje as me humorin dhe as me informimin. Gjatë një emisioni për kampionatin botëror, është transmetuar një skenë skandaloze, ku një prej prezantuesve të saj është shfaqur me një bluzë që mbante mbishkrimin “Çfarë k*rin do?”. 

Krahas vulgaritetit, ajo që ra në sy ishte edhe promovimi i ambjenteve të një pike bastesh.

Skena ka qenë mjaft e turpshme për një institucion mediatik shtetëror siç është TVSH, ku misioni për të cilin paguhet nga taksapaguesit shqiptarët është krejtësisht tjetër.

 

7 Comments

  1. Sic eshte shteti, eshte edhe TV, qe paguhet nga taksat e fukarenjeve, por qe ata tallin by,,,n me kete popull, ashtu si po e talledhe ky kryeministri me ne. Kjo eshte tragjedia me popullin, qe keta na nxjerrin edhe lakuriqesine ne ekrane. Mjere ne, ku jemi,, ne letragjine tone arusheske. Felliqesira politike, shfaqet ne figurat e TV qe rjep popullin ne sherbim te pushtave qeveritare.

  2. Ky psikopat pervers nuk duhet as ti afrohet ekranit te televizionit. Turp per televizionin qe pranon kete surrat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu