• |
ide | kryesore

+18/ Neymar në Rusi, të dashurës i publikojnë “videon bombë” në Brazil

Lapsi Leaks

Neymar po përpiqet të zërë titujt e medieve në Botërorin e Rusisë, por ajo që ka tërhequr vëmendjen aktualisht është e dashura e tij, Bruna Marquezine.

Një nga televizionet braziliane ka publikuar këto ditë imazhe mjaft të forta erotike të të dashurës së sulmuesit të PSG-së.

Ajo ka qenë pjesë e një seriali deri para pak kohësh pa shumë shikueshmëri në Brazil.

Në këtë serial, Bruna Marquezine shfaqet e zhveshur krejtësisht dhe bën seks me një prej protagonistëve. Në programin e quajtur “Asgjë si më parë”, Bruna është vënë në qendër të vëmendjes. Neymar, me siguri e ka parë me gishtat në sy këtë skenë.

Besohet e pamjet janë xhiruar para se ata të lidheshin me njëri tjetrin. U përfol se aktorja simpatike pati një ndarje nga futbollisti, por gjithçka u mohua kur çifti festoi së bashku Vitin e Ri. Ata mbajnë një linjë mjat të mbyllur me mediat për jetën e tyre private. ©LAPSI.al

Neymar's girlfriend Bruna Marquezine bared all in a racy Brazilian TV show The actress laid still as a fellow actor climbed on top Bruna Marquezine has starred in more than 20 TV shows bruna 2(800x600) Image result for Bruna Marquezine Image result for Bruna Marquezine Image result for Bruna Marquezine bruna 3(800x600)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu