• |
ide | kryesore

Andi Lila baba për herë të dytë

Paparazzi, Slider

Lajmet e bukura në këtë ditë feste nuk kanë mbaruar. Pasi Labinot Gashi lajmëroi të gjithë ndjekësit se do të bëhet baba për herë të parë, një tjetër lajm i bukur vjen nga Kombëtarja. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila, do të bëhet baba për herë të dytë.

Në profilin e tij në Instagram, futbollisti, me një foto familjare nga pushimet, ku duket partnerja me barkun e rrumbullakosur, ka uruar të gjithë miqtë virtualë festën: “Gëzuar Bajramin” – shkruan Lila dhe pas kësaj fotoje, të gjithë ndjekësit nisën urimet për fëmijën që do të vijë në jetë së shpejti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu