• |
ide | kryesore

Ish-basisti i “3 Doors Down” del përpara drejtësisë, akuzohet për dhunë

Paparazzi, Slider

Todd Harrell, ish-basisti i grupit “3 Doors Down” u arrestua pasi akuzohet për dhunë bashkëshortore, posedim droge dhe armëmbajtje pa leje. Gruaja e tij deklaroi se ata të dy nisen të grindeshin ku më pas përfundoi ne dhunë fizike. Oficeret e policisë panë në shtëpi drogë dhe armë dhe morën një mandat për të kontrolluar rezidencën.

Nuk e ka për herë të parë, pasi ish-basisti i grupit “3 Doors Down” është kthyer prapa hekurave pas një incidenti të dhunës në familje kohë më parë. Harrell ka qenë edhe në burg në vitin 2015 pas një aksidenti automobilistik në vitin 2013, ku për faj të tij një person humbi jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu