• |
ide | kryesore

Pasi Stefano Gabana e ofendoi, Miley Cyrus i del në mbrotje Selenës

Paparazzi, Slider

Para pak ditësh, në mediat rozë qarkulloi një fotografi në të cilën, Stefano Gabbana kishte ofenduar Selena Gomez duke e qujtur të shëmtuar. Pas kësaj të gjithë fansat e këngëtares filluan të komentonin kundër stilistit të famshëm.

Por përveç fansave një tjetër artiste i ka dal në mbrojtje Selenës. Miley ka shpërthyer në ofendime kundër Gabbanas dhe në fakt të gjithë janë surprizuar. Në të kaluarën Miley dhe Selena kanë pasur probleme me njëra-tjetrën, për shkak të Nick Jonas. Selena ka qenë në një marrëdhënie me Jonas pak pasi Miley ishte ndarë me të dhe këtu filluan edhe problemet mes dy këngëtareve.

Megjithatë çdo gjë tani ka kaluar dhe duket se vajzat kanë filluar t’i rregullojnë gjërat mes tyre. Për më tepër një burim shumë ië afërt i Selenës ka treguar për ‘Hollywood Life’ se tashmë ajo po përqëndrohet vetëm tek gjërat pozitive dhe pavarësisht se Stefano e quajti të shëmtuar ajo është e lumtur me mbështetjen e të gjithëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu