• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Milot, tre të plagosur dërgohen me urgjencë në Tiranë

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në kryqëzimin e Milotit. Nga përplasja e dy mjeteve me targa të Kosoës, disa persona kanë mbetur të plagosur. Ambulancat kanë mbërritur me vështirësi në vendin e ngjarjes për shkak të radhëve kilometrike që janë krijuar në rrugë. Tre të plagosur janë dërguar në Spitalin Ushtarak. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu