• |
ide | kryesore

“Me të rraf Meksika, si me të rraf Ben Ahmetaj me Taulant Ballën”

Pikante

Nuk është e vështirë të të shkojë mendja në një diçiturë si ajo që i shkon fotomontazhit të publikuar Edi Ramës në profilin e tij në Facebook pas humbjes së Gjermanisë me Meksikën. Arben Ahmetaj dhe Taulant Balla, dy nga njerëzit më të afërt të Ramës në PS, të dy duke festuar golin me Gjermaninë, ndërsa fytyra e Ramës e mbuluar me pëllëmbë si për të thënë: “Me të rraf Meksika, si me të rraf Ben Ahmetaj me Taulant Ballën”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu