• |
ide | kryesore

Moti për fundjavën me shi e shtrëngata…

Lajme, Të fundit


Duket se reshjet nuk kanë të ndalur. IGJEUM njofton se pasditen e së shtunës dhe nesër pritet të ketë reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit, lokalisht deri mesatare.

Në zona të kufizuara reshjet mund të jenë edhe në formë shtrëngate, më të mundshme në pjesët kodrinore-malore të qarqeve gjatë pasditeve dhe mbrëmjeve.

Ndërsa temperaturat e ajrit do të variojnë, nga 11-25 °C në vendet malore; 17-27 °C në vendet e ulëta dhe 19-30 °C bregdet.

Era sot dhe nesër do të fryjë e lehtë deri mesatare.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *